AutoSpa Gliwice

usuwanie wgnieceń beZ lakerowania

Pogoda, inni użytkownicy dróg sprawiają że nasz samochód jest narażony na drobne uszkodzenia blacharskie. Czy częste gradobicia czy kamyki mogą sprawić że nasz pojazd nie będzie już wyglądał jak prosto z salonu.

Serwisy fabryczne w przypadku nawet tak drobnych uszkodzeń preferują naprawę lakierniczą z szpachlowaniem powierzchni. Zabieg skądinąd słuszny ale znacznie obniżający wartość auta.

Wie o tym każdy kto tak naprawiony samochód próbował później sprzedać.

Zaraz u potencjalnego nabywcy rodzą się podejrzenia że auto ma powypadkową przeszłość, dachowało, co prowadzi do obniżenia ceny lub obniża szanse sprzedaży.

Usługi naszej firmy pozwalają uniknąć tego typu problemów. Wszelkie naprawy są wykonywane bez ingerencji lakiernika co pomaga przy ewnetualnej późniejszej sprzedaży auta.

Efekty:

Wymiana opon u nas - dlaczego warto?
  • powierzchnia karoserii jest gładka,
  • nie dochodzi do załamywania światła,
  • koszt naprawy nie przekracza połowy ceny naprawy tradycyjnej,
  • znacznie krótszy czas naprawy,
100% skuteczności.


Technologia PDR stosowana już od kilkudziesięciu lat w fabrykach samochodów, gdzie naprawiane są uszkodzenia powstałe na liniach produkcyjnych. Teraz ta metoda jest również dostępna dla klienta indywidualnego.

Oferujemy kompleksowe usługi usuwania wgnieceń karoserii samochodowych metodą, która pozwala idealnie odtworzyć stan blacharki samochodu bez ponownego lakierowania, co nie jest możliwe przy użyciu klasycznych technik blacharskich oraz lakierniczych.

Naprawiając uszkodzony element tradycyjnymi metodami istnieje ryzyko, iż po malowaniu będzie miał inny odcień. Stosując technologię usuwania zagnieceń masz pewność, że zostanie zachowany oryginalny kolor, a blacha, nie zostanie obciążona szpachlą.

Proces przywracania pierwotnego kształtu przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dzięki którym deformacja jest likwidowana. Wgniecenie stopniowo i precyzyjnie wypychane jest od wewnętrznej strony uszkodzenia, specjalnie do tego przeznaczonymi narzędziami, dzięki temu nie zostaje naruszona oryginalna powłoka lakieru.

Projektowanie stron www, pozycjonowanie - Agencja Lemar